משרד אדריכלים ‘סתר’

פרויקט מרשים בשיתוף משרד אדריכלים ‘סתר’, במשרדי מחוז צפון בחברת “מכבי שירותי בריאות” – המשלב ריהוט משרדי ופינות המתנה ופנאי.

לחצו לקריאה

אולפנת רעות פתח תקווה

פרויקט מיוחד באולפנת רעות בפתח תקווה, ריהוט בהתאמה אישית לספרייה של האולפנה.

לחצו לקריאה

בית ספר אורט ערד

פרויקט מיוחד בבית ספר אורט בערד ריהוט בהתאמה אישית לחדר המורים בבית הספר. במסגרת הפרויקט מחלקת הנגרות יצרה מטבח, פינות ישיבה, שולחנות ישיבות ועמדות מחשב מעוצבות.

לחצו לקריאה

כיסא מנהל

בכל מקום עבודה אנחנו חייבים את כיסא המנהלים. כיסא מנהל מעניק למנהל או למזכירה את היכולת לשרת את הלקוחות באופן נוח ונינוח. .
כיסא מנהל שהוא לא נוח ליושבים עליו יגרור כאבי גב, יגרום לכאבי פרקים ובכלל, לא יהיה קל לבצע את העבודה משך שעות העבודה הארוכות בלי לצאת להפסקות תכופות. השקעה נכונה ובחירה מושכלת של כיסא מנהל, זה מה שלמעשה יבטיח בסופו של דבר את ההצלחה של העסק כולו.

לחצו לקריאה

ארונות למשרד

כדי שהמשרד יצליח לתפקד באופן יעיל ומוצלח הוא חייב להיות מסודר. מה ישמר את הסדר במשרד? ארונות למשרד הם למעשה אלו שמסייעים לנו בשמירה על הניהול הנכון ועל העבודה המאורגנת והמסודרת במשרד. ארונות למשרד המתוכננים היטב בהתאם לצרכי המשרד יהפכו את החיים במשרד ואת העבודה לקלים הרבה יותר.

לחצו לקריאה

כיסאות מנהלים

כל מי שעובד משך שעות ארוכות וממושכות בישיבה מול המחשב, יודע עד כמה חשוב להקפיד על שימושבכיסא נוח ומתאים. כיסאות מנהלים הם בדרך כלל מתוכננים מהבחינה האורתופדית, לשמש את המנהל או המזכיר היושבים משך שעות ארוכות כל יום. בחירה נכונה בכיסא המתאים מבטיח לעסק הצלחה ותפוקה גבוהה הרבה יותר.

לחצו לקריאה